CENAS

Individuālā fotosesija: 85 EUR (decembrī 90/95 EUR)

Gaidību fotosesija (ar vai bez bērnu tēva): 85 EUR (decembrī 90/95 EUR)


Bērna/bērnu un/vai ģimenes fotosesja (līdz 5 cilvēkiem/2 pieaugušie) : 85 EUR (decembrī 90/95 EUR)

Jaundzimušā fotosesija: 85 eur (ilgums 2-3 h visas drēbes un aksesuāri mazulim ir uz vietas) (decembrī 90 EUR)

Lielā ģimenes fotosesija (10+ cilvēkiem) 85-120 EUR 

Jebkura MINI fotosesija (viens setiņš bez pārģērbšanās, 30 min.) 55 EUR (decembrī 60 EUR)

Profesionāla vizāžista make-up sievietei: 25 EUR 

Profesionāla vizāžista make-up vīrietim: 7 EUR
Tikai frizūra fotosesijai: 7-25 EUR

Make-up + frizūra sievietei: 30-35 EUR

Kāzu fotografēšana: 400 EUR pilna diena (līdz 14h) no pucēšanas līdz mičošanai/ tortei (apm. pusnaktī) vai 40-45 EUR/h 

Pasākumu fotografēšana pēc vienošanās, sākot no 40 EUR/h 
(ja ņem vairākas stundas)

Mazie pasākumi: kristības baznīcā un kopbildes pie baznīcas, vecmeitu ballītes pie jūras, utt. 80-90 EUR (bildējamais laiks apm. 1.5h)

 

Transporta izdevumi izbraukumiem: 15 EUR/100km.

Studijā ir dažādi aksesuāri: audumi, rotaļlietas un apģērbi pašiem mazākajiem modeļiem. Ļoti skaisti fotogrāfijās izskatās svaigi ziedi, par to iegādi nepieciešams vienoties iepriekš. 

Apģērbus un apavus vecākiem bērniem un pieaugušajiem es nepiedāvāju, tie ir jāņem līdzi pašiem, tā būsiet droši, ka apģērbs piestāvēs un derēs valkātājam. :) Bildēs redzamie tamborētie kostīmiņi un cepurītes zīdaiņiem un mazākiem bērniņiem ir studijā uz vietas. :) Lai gan studijā plašā izvēlē pieejamas dažādas rotaļlietas, droši var ņemt līdzi savējās. Meitenēm studijā pieejamas matu lentas ar ziediem un tilla svārki (līdz apm. 5 gadu vecumam)

Standarta fotosesijas laiks ir 1h (neattiecas uz jaundzimušo fotosesijām), kalendārā parasti rezervēju mazliet vairāk laika, ja nu neiet tik raiti kā gribētos, vai sanāk nokavēties. :) Tāpat ierēķinu arī mazas pauzes pašiem mazākajiem. Kautrīgajiem un aktīvajiem bērniņiem vajadzīgs mazliet ilgāks laiks veiksmīgai fotosesijai, paklausīgajiem bērniņiem iet mazliet raitāk. Lai izvairītos no steigas un bildēšanās process būtu mierīgs un patīkams, koncentrējamies uz bilžu kvalitāti, nevis kvantitāti. 

 

Jaundzimušā fotosesijas ilgums ir 2-3h, cena par pilnu fotosesiju ir 85 EUR. 

 

Bildes ir gatavas apmēram 2 nedēļu laikā, bildes iespējams saņemt lejupielādējot failiem.lv. Par foto saņemšanu iespējams man būs jāatgādina, jo darbiņa ir daudz un man var gadīties kādu piemirst, būšu pateicīga par sapratni. Ja bildes nepieciešamas steidzami, lūgums brīdināt iepriekš, BIldes failiem.lv glabājas 2 mēnešus, pēc tam tās no servera tiek dzēstas automātiski. Atkārtota augšupielādēšana pēc linka derīguma termiņa beigām vai bilžu nozaudešanas gadījumā - 10 EUR.


Gatavā variantā saņemsiet visas bildes apstrādātas un pieejamas  lejupielādēšanai failiem (pēc nepieciešamības). (papildus retuša, ja nepieciešams iekļauta 20 foto) 

Bildes saņemsiet standarta bilžu JPG formātā (5616 x 3744 pikseļi),

Bilžu apstrādē ģimenes fotosesijām neietilpst: auguma formu slaidināšana/krūšu palielināšana, frizūras korekcija, matu pieaudzēšana, fonu maiņa, smaidu pielīmēsana, utml. Es ticu, ka ikviens cilvēks ir skaists un fotogrāfijas ir atmiņas par skaistākajiem dzīves mirkļiem. :)  

© 2020 Natalija Petruhina. 

Portretu fotosesija

Describe your image.