top of page

CENAS

Ģimenes fotosesija: 150 EUR


Cenā iekļauts: fotosesija studijā 1h,

Visas labās bildes ar apstrādi (~40-50 fotografijas)

Jaundzimušā fotosesija studijā:  150 EUR


Cenā iekļauts::

Fotosesija (ilgums 2-3 h, atkarīgs no tā, cik mierīgs mazulis)
Visas drēbes un aksesuāri mazulim;

Visas labās bildes ar apstrādi (~30-40 fotografijas). 

Profesionāla vizāžista make-up sievietei: 40 EUR 

Profesionāla vizāžista make-up vīrietim: 10-15 EUR
Tikai frizūra fotosesijai: 25-30 EUR

Make-up + frizūra sievietei: 50-60 EUR

 

Individuāla all-inclusive fotosesija: 


Pasākumu fotografēšana pēc vienošanās, sākot no 60 EUR/h 
(ja ņem vairākas stundas)


Transporta izdevumi izbraukumiem: 20 EUR/100km.


Studijā ir dažādi aksesuāri: audumi, rotaļlietas un apģērbi pašiem mazākajiem modeļiem. Ļoti skaisti fotogrāfijās izskatās svaigi ziedi, par to iegādi nepieciešams vienoties iepriekš. 

Apģērbus un apavus vecākiem bērniem un pieaugušajiem es nepiedāvāju, tie ir jāņem līdzi pašiem, tā būsiet droši, ka apģērbs piestāvēs un derēs valkātājam. :) Bildēs redzamie tamborētie kostīmiņi un cepurītes zīdaiņiem un mazākiem bērniņiem ir studijā uz vietas. :) Lai gan studijā plašā izvēlē pieejamas dažādas rotaļlietas, droši var ņemt līdzi savējās. Meitenēm studijā pieejamas matu lentas ar ziediem un tilla svārki (līdz apm. 5 gadu vecumam)

 

Bildes ir gatavas 2 nedēļu laikā (pie mazāka noslogojuma arī ātrāk, pie lielāka ilgāk), bildes iespējams saņemt lejupielādējot failiem.lv. Ja bildes nepieciešamas steidzami, lūgums brīdināt iepriekš- noteikti sarunāsim. Bildes failiem glabājas 2 mēnešus, pēc tam tās no servera tiek dzēstas automātiski. 


Gatavā variantā saņemsiet visas bildes apstrādātas un pieejamas  lejupielādēšanai failiem (pēc nepieciešamības). (papildus retuša, ja nepieciešams iekļauta 20 foto) 

Bildes saņemsiet standarta bilžu JPG formātā (5616 x 3744 pikseļi),

Bilžu apstrādē ģimenes fotosesijām neietilpst: auguma formu slaidināšana/krūšu palielināšana, frizūras korekcija, matu pieaudzēšana, fonu maiņa, smaidu pielīmēsana, utml. Es ticu, ka ikviens cilvēks ir skaists un fotogrāfijas ir atmiņas par skaistākajiem dzīves mirkļiem. :)  

bottom of page